Brother – tusze i tonery


Brother tusze i tonery

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Brother to jedne z najbardziej zaawansowanych sprzętów do drukowania, kopiowania i kserowania. Dzięki swojej innowacyjnej technologii oraz niezawodnym komponentom, urządzenia Brother pozwalają na drukowanie materiałów w najwyższej możliwej jakości. Firma Brother oferuje szeroką gamę drukarek atramentowych oraz laserowych zaczynając od małych urządzeń biurowych, kończąc na niezależnych sprzętach wielofunkcyjnych używanych w wielkich przedsiębiorstwach.

Tusze i tonery Brother

Do prawidłowego funkcjonowania drukarek firmy Brother niezbędne są tusze (do drukarek atramentowych) lub tonery (do drukarek laserowych). Nasz sklep oferuje szeroki wybór wkładów atramentowych oraz laserowych do większości dostępnych na rynku modeli drukarek w atrakcyjnych cenach.

Jaki tusz wybrać? Oryginalny czy zamiennik?

Oryginalne tusze i tonery do drukarek Brother znane są ze swojej jakości i wydajności. Wkłady Brother pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie urządzenia oraz drukowanie w najlepszej możliwej jakości. Są jednak stosunkowo drogie w porównaniu do popularnych zamienników.

Na co się więc zdecydować?

Producenci drukarek twierdzą, że używanie zamienników może okazać się niebezpieczne dla urządzenia i przyśpieszyć jego proces psucia się. Oryginalne tusze są dedykowane do odpowiednich modeli drukarek, a także laboratoryjnie sprawdzane. Jeżeli potrzebujemy najwyższej jakości wydruku, oryginalne tusze przez swoją trwałość, lepkość czy czas schnięcia przygotowane są do drukowania w bardzo wysokiej jakości. Wydajność takiego tuszu może być też zdecydowanie lepsza od jego zamiennika. Substytuty jednak, są zdecydowanie tańsze, a ich producenci twierdzą, że produkty przez nich wytwarzane nie odbiegają lub są tak samo dobre jak oryginały.  Niestety, zamienniki nie są tak restrykcyjnie sprawdzane w laboratoriach, przez co mogą być mniej wydajne lecz mimo to nadal ekonomicznie opłacalne.

Jeśli nadal się zastanawiasz nad wyborem oryginalnego wkładu lub jego zamiennika i korzystasz z drukarki w ramach działalności gospodarczej, potrzebujesz wysokiej jakości wydruku w kolorze i nie lubisz ryzyka, wybierz oryginalne tusze i tonery. Natomiast jeśli korzystasz z drukarki w domu oraz zazwyczaj drukujesz tekst – skorzystaj z popularnych zamienników i zaoszczędź pieniądze.

Serwis drukarek Brother

Derek Łódź świadczy profesjonalny serwis i naprawę urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek Brother. U nas każda drukarka odzyska swoje życie, dzięki fachowej naprawie. Każde długotrwale eksploatowane urządzenie wymaga odpowiedniego serwisu, jakim jest czyszczenie i konserwacja. Najbardziej spotykane błędy i awarie w sprzęcie Brother to oczywiście wymiana tuszy i tonerów, wymiana bębna drukującego, zacięcie się papieru lub problemy z zanieczyszczeniami utrudniającymi prawidłową pracę drukarki.

Sklep z akcesoriami drukującymi

W naszym sklepie oprócz oryginalnych tuszy i tonerów oraz ich sprawdzonych zamienników, znajdą Państwo również akcesoria papiernicze, biurowe, a także urządzenia komputerowe takie jak myszki, klawiatury, monitory, używane laptopy czy komputery stacjonarne. Zajmujemy się także naprawą uszkodzonych drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i komputerowych. Działamy na rynku już od wielu lat, co zaowocowało profesjonalnym doświadczeniem. Służymy pomocą i radą w sprawie doboru odpowiedniego tuszu lub toneru do modelu drukarki, wyboru urządzenia drukującego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z zespołem naszego sklepu.