Epson – tusze i tonery


tusz epsonEpson to japoński producent drukarek laserowych oraz atramentowych, skanerów oraz urządzeń wielofunkcyjnych, cieszące się zaufaniem firm i osób prywatnych na całym świecie. Firma Epson oferuje szeroki wybór drukarek, zaczynając na małych urządzeniach domowych, kończąc na niezależnych sprzętach wielofunkcyjnych używanych w wielkich przedsiębiorstwach. W naszym serwisie i sklepie Derek znajdą Państwo drukarki, kserokopiarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, w tym również akcesoria papiernicze i drukarskie marki Epson.

Tusze i tonery Epson

Do prawidłowego działania każdej drukarki marki Epson potrzebny jest tusz (w przypadku drukarek atramentowych) lub toner (w przypadku drukarek laserowych). Oryginale wkłady atramentowe i kartridże w połączeniu z drukarkami Epson dają najlepszą jakość druku oraz zapewniają wydajność i bezpieczeństwo urządzenia. W naszym sklepie znajdą państwo szeroką gamę oryginalnych tuszy i tonerów Epson oraz ich popularnych zamienników w atrakcyjnych cenach.

Wybór tuszu – oryginalny czy zamiennik?

Oryginalne tusze i tonery do drukarek Epson znane są ze swojej wysokiej jakości i wydajności. Wkłady i kartridże Epson pozwalają na bezpieczne funkcjonowanie urządzenia oraz wysoką jakość druku. Ich cena jednak jest wysoka, stąd wiele osób decyduje się na kupno sprawdzonych zamienników. Czy warto więc inwestować w oryginalne tusze i tonery?

Odpowiedź jest prosta. Jeżeli posiadają Państwo drukarkę w ramach działalności gospodarczej, radzimy wyposażyć się w oryginalne wkłady do drukarek. Są one restrykcyjnie sprawdzane w laboratoriach, przez co zapewniają najwyższą jakość wydruku, wydajność oraz są bezpieczne dla naszego sprzętu. Ponadto używając oryginalnych tuszy i tonerów możemy w przypadku awarii lub usterki drukarki, oddać ją na gwarancje.

Natomiast, jeśli posiadasz drukarkę w domu, wykorzystujesz ją tylko do celów prywatnych oraz drukujesz głównie tekst, zależy ci na oszczędności, zaopatrz się w sprawdzone zamienniki tuszy i tonerów. Wbrew popularnej opinii, jeśli kupimy wkłady lub kartridże z zaufanego źródła, nie narazimy naszej drukarki na awarię lub zepsucie. Wydajność i jakość takiego tuszu także potrafi być zadowalająca. Ich największą zaletą jest niska cena.

Serwis drukarek Epson

Derek Łódź oprócz sprzedaży oryginalnych tuszy i tonerów oraz ich popularnych zamienników do drukarek Epson, prowadzi także serwis drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Zapewniamy kompleksową naprawę i ochronę Państwa sprzętu w przypadku każdej awarii lub usterki. Urządzenia drukujące to wrażliwe sprzęty, o które trzeba bardzo dbać, dlatego zalecamy systematyczną konserwację i czyszczenie w serwisie Derek w atrakcyjnej cenie.

Najczęstszymi problemami występującymi w drukarkach Epson są:

  • rozlanie się kartridża lub wkładu w drukarce
  • wymiana wkładów do drukowania
  • zacięcie się papieru
  • wymiana zasilania i bębna drukującego
  • zanieczyszczenia zbierające się w drukarce

Akcesoria papiernicze i drukarskie Epson

Oprócz serwisu i naprawy drukarek marki Epson, Derek Łódź oferuje także sprzedaż akcesoriów do drukowania, papieru oraz tuszy i tonerów w atrakcyjnych cenach. W swojej ofercie posiadamy duży wybór używanych laptopów, komputerów stacjonarnych, myszek, klawiatur i monitorów w niskich cenach. Służymy pomocą w sprawie doboru odpowiedniego tuszu i toneru do modelu drukarki lub wyboru urządzenia drukującego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z zespołem naszego serwisu i sklepu.