Serwis, naprawa drukarek Canon


Serwis Canon

Nasz serwis obejmuje naprawę drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Canon. Wykonujemy kompleksowy przegląd urządzeń drukujących pod względem usterek, zanieczyszczeń oraz jakości drukowanego papieru. Wraz z rozwojem technologii drukarek atramentowych, laserowych oraz kserokopiarek, właściciele urządzeń muszą zmierzyć się z pojawiającymi się problemami technicznymi. Mając na uwadze zaawansowany układ sterowania, wymiana tonera w drukarce Canon stanowi wyzwanie. W naszym serwisie otrzymają Państwo profesjonalną pomoc  jak i doradztwo w dalszej eksploatacji sprzętu.

Najczęstsze problemy drukarek atramentowych Canon to:serwis drukarek Canon

  • brak poboru papieru z uwagi na uszkodzone rolki pobierające
  • pojawiający się błąd B200 świadczący o uszkodzonej głowicy drukarki
  • rozmazywanie druku
  • problemy z łącznością  WiFi z uwagi na problemy z konfiguracją sieci
  • kłopoty z zasilaczem drukarki
  • zasychanie głowicy drukującej przez co powstaje słaba jakość wydruku

Jeśli powyższe problemy przejawiają się w twojej drukarce Canon, nie zastanawiaj się, tylko zgłoś się do serwisu. Drukarki starszego typu można było naprawić prostymi, domowymi sposobami, aczkolwiek w zaawansowanych urządzeniach, najlepiej jest oddać sprzęt do serwisu który specjalizuje się w naprawach nowszego typu drukarek.

Tusze i tonery Canon

Sklep Derek Łódź oferuje sprzedaż oryginalnych tuszy i tonerów Canon oraz ich sprawdzonych zamienników. Sprzedajemy tylko dobre i jakościowe produkty, mając na względzie zadowolenie naszych klientów. Oprócz tuszy i tonerów, znajdziesz u nas także akcesoria biurowe, papiernicze i drukarskie, drukarki i kserokopiarki w dobrych cenach, używane laptopy oraz komputery stacjonarne wraz z klawiaturami, myszkami i monitorami.

Serwis komputerów i laptopów

Nasze wieloletnie doświadczenie w naprawie drukarek Canon i urządzeń wielofunkcyjnych, postanowiliśmy ubogacić w serwis laptopów i komputerów. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem komputerowym. Przywracamy laptopy do optymalnego stanu użytkowania, tak aby nasi klienci byli zadowoleni z naszej usługi. Instalujemy i aktualizujemy systemy, usuwamy popularne wirusy komputerowe, archiwizujemy i odzyskujemy dane z uszkodzonych dysków, instalujemy sterowniki, wtyczki i dodatki, które zapewniają płynną pracę komputera. Bez trudu wymienimy każdą uszkodzoną płytę główną, kartę graficzną, dysk twardy, procesor, wentylator czy wszystkie inne komponenty wewnętrzne komputera. Nasza doświadczona kadra pracownicza upora się z każdym, nawet najbardziej wymagającym problemem komputerowym. Jeżeli Państwa komputer nie funkcjonuje prawidłowo, zapraszamy do kontaktu.