Serwis, naprawa drukarek Samsung


Serwis Samsung

Nasza firma oferuje kompleksową usługę naprawy drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych marki Samsung. Zapewniamy solidną pomoc i profesjonalną obsługę klienta związaną z nawet najbardziej wymagającymi usterkami i błędami występującymi w urządzeniach Samsung. Nasz serwis wykonywany jest przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie i konserwacji drukarek Samsung i wielu innych. serwis drukarek Samsung

Samsung to jeden z liderów na rynku w produkcji urządzeń elektrycznych, wielofunkcyjnych i drukarek. Firma znana jest z dbałości o detale oraz zastosowywania najbardziej zaawansowanych technologii, aby ułatwić codzienne życie swoich klientów. Ich produkty znane są na całym świecie.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Używamy oryginalnych części Samsung, starając się jak najbardziej przedłużyć żywotność Twojej drukarki. Do naprawy drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych wkładamy całe nasze serce, stąd pewność, że nasz serwis jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku.

W skład naszych usług naprawy urządzeń Samsung wchodzą:

  • pogwarancyjna naprawa
  • konserwacja sprzętu drukującego (czyszczenie, wymiana podstawowych elementów zużywalnych)
  • naprawa głowicy drukującej
  • wymiana przepełnionego osadnika na zużyty toner
  • konfiguracja połączenia WiFi
  • naprawa zasilacza

Jeżeli Twoja drukarka nie działa, tak jak powinna, nie wahaj się. Oddaj drukarkę Samsung do naszego serwisu, a my zajmiemy się resztą.

Tusze i tonery do Samsung

W naszej ofercie sklepu posiadamy także oryginalne tusze i tonery, jak i ich dobrej jakości zamienniki, które często dorównują jakościom oryginałom. Ponadto sprzedajemy drukarki, kserokopiarki, laptopy, komputery oraz akcesoria do urządzeń wielofunkcyjnych takich marek jak HP, Canon, Epson, Lexmark, Brother i wiele innych. Sprawdź naszą ofertę sklepu i zamów urządzenie wielofunkcyjne do swojego biura lub domu już dziś!

Serwis komputerów i laptopów

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w naprawie urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek, zaowocowało rozszerzeniem naszej działalności także do naprawy laptopów i komputerów. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków, przywracaniem systemów operacyjnych i rozwiązywaniem błędów systemu MS Windows. Wystawiamy diagnozy, usuwamy wirusy z dysku twardego, naprawiamy płyty główne, instalujemy sterowniki jak i tworzymy kopie zapasowe danych oraz optymalizujemy system, aby Twój komputer był znowu bezpieczny i nadawał się do sprawnej i płynnej pracy. W naszej ofercie posiadamy również akcesoria do komputerów i laptopów takie jak: matryce ekranu, dodatkowe gniazda usb, wentylatory procesorów oraz baterie w laptopach.